Top

Regulaminy


REGULAMIN SPRZEDAŻY KARNETÓW I BILETÓW NA RUNDĘ FINAŁOWĄ PKO EKSTRAKLASA:

 

  1. Sprzedaż karnetów/biletów prowadzona jest online za pośrednictwem strony internetowej: bilety.lkslodz.pl.
  2. Po dokonaniu transakcji kibic zobowiązany jest do wydrukowania potwierdzenia zakupu (z zaznaczonym sektorem, rzędem i miejscem na trybunie) z zakładki „moje bilety”.
  3. Kibic zobowiązany jest do zakrywania nosa i ust do czasu zajęcia miejsca na trybunie oraz podczas poruszania się po terenie obiektu i w strefie cateringu (wyjąwszy z tego sprawdzenie tożsamości w punkcie kontroli dostępu).
  4. Kibic zobowiązany jest do zachowania dwóch metrów odległości bezpośrednio przed wejściem na stadion.
  5. Podczas kontroli ochrona ma prawo do pomiaru temperatury. Kibic, którego temperatura ciała będzie wyższa niż 37,2 °C nie zostanie wpuszczony na stadion.
  6. Podczas wspomnianej kontroli kibic zobowiązany jest do dezynfekcji rąk.
  7. Zabrania się wnoszenia na trybunę bagażu podręcznego o wymiarach większych niż: wys. 20 cm, szer. 10 cm, wys. 15 cm. Depozyty w dniu meczu będą nieczynne.
  8. Kibic zobowiązany jest do przestrzegania reżimu sanitarnego. Jeżeli zostaną naruszone warunki dotyczące zasad bezpieczeństwa, służba porządkowa ma prawo do wyproszenia kibica z meczu.
  9. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu, kibicowi nie przysługuje prawo do zwrotu kosztów poniesionych w związku zakupem karnetu / biletu.
  10. Kibic zobowiązany jest do przestrzegania powyższych punktów regulaminu oraz regulaminu imprezy masowej, obiektu i rozporządzeń ministra, a także sanepidu.